Jdi na obsah Jdi na menu
 


Grafik druhý v Daglfingu

7. 7. 2009

 

München-Daglfing, 05.07.09

 

 

4
  Falstaff-Rennen / 1. Abteilung
  Dotierung: 1.000 EUR Distanz: 2.100 m Autostart
15:28 Uhr 

1. Top of the Rocks Gerhard Biendl 16,1
14 
2. Grafik Mykola Volf 16,4
34 
3. Vincent Boshoeve Josef Sparber 16,9
124 
4. Will be a Treasure Lothar Hanke 17,0
99 
5. Hot Spot Diamant Hannu Voutilainen 17,1
248 
6. Chessika Robert Pletschacher 17,2
1286 
7. Amalfi Matthias Schambeck 17,7
605 
8. Caprice Roman Spengler 17,9
709 
9. Imotek Sandra Lutz 18,1
3431 
10. Mondai Johann Hollweck 18,1
930 
11. Trotski Vivant Manfred I. Raith 19,0
1715 

Einlauf: 2-5-4
Sieg: 14:10 - Platz: 12 - 13 - 15:10 - ZW: 37:10 - DW: 170:10
Richter: leicht 3 - 5 - 1 - 1 ½ Lg. - H
Nichtstarter: keine

 

 

11
  Luisa Miller-Rennen / 2. Abteilung
  Dotierung: 1.000 EUR Distanz: 2.100 m Autostart
18:30 Uhr 

1. Green Love Stephanie Kolenda 18,1
60 
2. Hella Hanover Josef Franzl 18,2
44 
3. Eva Roman Spengler 18,5
161 
4. Jet Stone Kash Hans Hellmeier 18,5
140 
5. Istis Kosima Josef Sparber 18,6
90 
6. Speedy du Perche Jochen Haide 18,7
103 
7. Lawrence of Arabia Michael Mayrhofer 19,2
422 
8. Osborne Katharina Haltmayer 19,3
1030 
9. Defiant Music Manfred I. Raith 19,3
634 
  Earlina Georg Frick dis.r.
433 
  Light of Europ Gerhard Biendl dis.r.
21 

Einlauf: 1-5-12
Sieg: 60:10 - Platz: 29 - 35 - 44:10 - ZW: 279:10 - DW: 1.821:10
Richter: Kampf H - 4 - ½ - 1 - 1 Lg.

Nichtstarter: Belga Bet (Nr. 10) Attest liegt vor

 

 

 

 

Berlin-Marindorf, 06.07.09

 

5
  Beat it-Rennen
  Dotierung: 2.500 EUR Distanz: 1.900 m Autostart
20:17 Uhr 

1. Entertainer Edelbert Ohmer 16,2
34 
2. Pedro MH Manfred Zwiener 16,6
37 
3. Holly Rage Thomas Buley 17,0
728 
4. Hot Max Diamant Michael Nimczyk 17,3
101 
5. Zoonvanniky Heiner Christiansen 17,4
21 
6. CJ's Gentleman Dennis Spangenberg 17,5
174 
7. Önas Bismarck Petr Nowicki 17,7
150 
8. Maximus Andreas Marx 17,7
291 
9. Indiana Jones Marisa Bock 17,8
229 
10. Schugga Ferdinand Veit 24,3
850 
  Varus Peter Kwiet dis.r.
201 

Einlauf: 10-5-4
Sieg: 34:10 - Platz: 16 - 19 - 52:10 - ZW: 142:10 - G4: 103.530:10
Richter: überlegen 4 - 2 ½ - 4 - 1 - ½ Lg.

Nichtstarter: keine

 

7
  Bad-Rennen
  Dotierung: 2.500 EUR Distanz: 1.609 m Autostart
21:02 Uhr 

1. Gisi Peter Heitmann 0,0
26 
2. Annatevka Edelbert Ohmer 0,0
249 
3. Lobo Manfred Zwiener 0,0
35 
4. Wee Catch Diamond Heinz Wewering 0,0
20 
5. Uschi Benjamin Hagen 0,0
98 
6. Vetroplach Michal Kalcik 0,0
476 
7. Stranger Dennis Spangenberg 0,0
380 
8. Josie Bes Bernd Schrödl 0,0
185 

Einlauf: 1-7-4
Sieg: 26:10 - Platz: 18 - 26 - 16:10 - ZW: 548:10 - DW: 1.662:10
Richter: leicht 2 - H - 1 - K - 4 Lg.
Nichtstarter: Robinson Columbus (Nr. 3) Attest, Kasket Karl (Nr. 6) Transportschwierigkeiten

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář