Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karlshorst a Krieau: tři druhá místa

13. 9. 2010

Berlin-Karlshorst, 10.09.2010

 

2
  Preis der Friedrichsberg Apotheke
  Dotierung: 830 EUR Distanz: 2.000 m Autostart 18:42 Uhr

1. Bella Block Andreas Gläser 17,8 47
 
2. Royal Fashion Edelbert Ohmer 17,9 59
 
3. Theops Junior Manfred Zwiener 18,1 133
 
4. Succhero Ines Kubatzki 18,2 149
 
5. Cinzia Justine Westphal 18,2 162
 
6. U see it Thomas Buley 18,4 18
 
7. Alice Song Melanie Härtel 18,7 107
 
8. Zanettas Zorro Dieter Höhn 19,3 333
 
9. Coway Michal Kalcik 20,2 272
 
  Hi Darling Diamant Andre Schiller dis.r. 119
 

Einlauf: 9-3-2
Sieg: 47:10 - Platz: 15 - 24 - 32:10 - ZW: 280:10 - DW: 3.189:10
Richter: leicht 1 ½ - 1 ½ - 1 - ½ - 2 Lg.
Nichtstarter: keine

 

 

 

 


4
  Preis der Schmetterling Reisen GmbH
  Dotierung: 830 EUR Distanz: 2.000 m Autostart 19:32 Uhr

1. Rokardo de Bomo Edelbert Ohmer 17,1 67
 
2. Lover Michal Kalcik 17,5 23
 
3. Fit Daniel Wagner 17,5 47
 
4. Alida Joy Kornelius Kluth 17,8 64
 
5. Ydel Buitenzorg Arnold Scholaen 18,2 137
 
6. Nuke It Royal Denise Darling 18,3 979
 
7. Emmely Roman Matzky 18,3 91
 
8. Vickis Hollow Rainer Schöbel 18,4 326
 
9. Pikar Bongard Ines Kubatzki 19,1 195
 
  Shaft Justine Westphal dis.r.agh 61
 

Einlauf: 4-8-5
Sieg: 67:10 - Platz: 16 - 11 - 12:10 - ZW: 398:10 - G4: 5.021:10
Richter: überlegen 4 - kK - 3 - 3 ½ - 1 Lg.

Nichtstarter: keine

 

 

6
  Preis der Westkreuz Druckerei
  Dotierung: 830 EUR Distanz: 2.000 m Autostart 20:18 Uhr

1. Meringo Star Daniel Goehrke 17,9 17
 
2. Buffalo Joy Michal Kalcik 18,2 110
 
3. Zoonvanniky Kornelius Kluth 18,2 39
 
4. Shane Way Melanie Härtel 18,4 426
 
5. Diamond Day Edelbert Ohmer 18,6 139
 
6. Changall Jörg Thrun 18,7 249
 
7. Titan Lad Andreas Gläser 19,6 33
 
8. Iberia Ines Kubatzki 20,9 498
 

Einlauf: 6-4-3
Sieg: 17:10 - Platz: - ZW: 74:10 - DW: 172:10
Richter: überlegen 2 ½ - K - 2 ½ - 2 - 1 Lg.
Nichtstarter: keine

 

 

 

Krieau, 11.09.2010


Datum 

 

11.09.2010 

 

Nr. 

 

  

627 

 

Zeit 

14:25 

 

II. Großer Preis der Bäckerei Felber 

 

Euro 2.105,- DW-Jackpotrennen

 

AUTOSTART - PARADE 

 

 

Nennungen

 

9

 

Dotation

 

1500

 

Bahnzustand:

 

schnell

 

Nr.

 

Pferd-Name

 

Name Fahrer

 

Platz

 

 

Preis

 

Distanz

 

Gesamt Zeit

 

KM- Zeit

 

EvQu

 

 

3

 

 

 

Migel Venus

 

Gerhard Mayr

 

 

1

 

 

 

 

740

 

1760

 

 

2:16,5

 

 

 

17,6

 

39

 

 

1

 

 

 

Sir Viking

 

Jaroslav Dobrovolny

 

 

2

 

 

 

 

380

 

1760

 

 

2:16,7

 

 

 

17,7

 

118

 

 

8

 

 

 

Equi Lane

 

Mario Zanderigo

 

 

3

 

 

 

 

180

 

1760

 

 

2:16,8

 

 

 

17,7

 

64

 

 

4

 

 

 

Armbro Scott

 

Peter Snajder

 

 

4

 

 

 

 

120

 

1760

 

 

2:16,9

 

 

 

17,8

 

106

 

 

5

 

 

 

Cesar Venus

 

Johann Lichtenwörther

 

 

5

 

 

 

 

80

 

1760

 

 

2:16,9

 

 

 

17,8

 

26

 

 

7

 

 

 

JS Hot Moment

 

Milan Cervenak

 

 

6

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:17,0

 

 

 

17,8

 

268

 

 

6

 

 

 

Solo Speed

 

Mats Strandquist

 

 

7

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:17,2

 

 

 

18,0

 

119

 

 

9

 

 

 

Major Tom

 

Johann Doppler

 

 

8

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:18,1

 

 

 

18,5

 

866

 

 

2

 

 

 

Contessa di Lancia

 

Franz Konlechner

 

 

9

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:18,9

 

 

 

18,9

 

67

 

 

 

 

Datum 

 

11.09.2010 

 

Nr. 

 

  

631 

 

Zeit 

16:13 

 

VI. Taxi 40100-Ehrenpreis 

 

 

 

AUTOSTART - PARADE 

 

 

Nennungen

 

12

 

Dotation

 

1500

 

Bahnzustand:

 

schnell

 

Nr.

 

Pferd-Name

 

Name Fahrer

 

Platz

 

 

Preis

 

Distanz

 

Gesamt Zeit

 

KM- Zeit

 

EvQu

 

 

2

 

 

 

Sassy C Lee

 

Carsten Milek

 

 

1

 

 

 

 

740

 

1760

 

 

2:14,2

 

 

 

16,3

 

103

 

 

5

 

 

 

Pippifein

 

Josef Schneiberg jun.

 

 

2

 

 

 

 

380

 

1760

 

 

2:14,4

 

 

 

16,4

 

190

 

 

7

 

 

 

Kitty Venus

 

Gerhard Mayr

 

 

3

 

 

 

 

180

 

1760

 

 

2:14,8

 

 

 

16,6

 

30

 

 

1

 

 

 

Joey Venus

 

Erich Handlos

 

 

4

 

 

 

 

120

 

1760

 

 

2:14,9

 

 

 

16,6

 

64

 

 

6

 

 

 

Sophie le France

 

Mario Zanderigo

 

 

5

 

 

 

 

80

 

1760

 

 

2:15,0

 

 

 

16,7

 

292

 

 

10

 

 

 

Victory Splash SR

 

Franz Konlechner

 

 

6

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:15,0

 

 

 

16,7

 

43

 

 

11

 

 

 

Ann Magic

 

Jaroslav Dobrovolny

 

 

7

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:15,9

 

 

 

17,2

 

349

 

 

8

 

 

 

Hatschmaham ST

 

Peter Snajder

 

 

8

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:16,4

 

 

 

17,5

 

127

 

 

9

 

 

 

JS Extrem

 

Karl Höbart

 

 

9

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:16,5

 

 

 

17,6

 

187

 

 

12

 

 

 

Action Williams

 

Karl Brenner

 

 

10

 

 

 

 

 

 

1760

 

 

2:19,2

 

 

 

19,1

 

3554

 

 

4

 

 

 

Joy of my life MS

 

Johann Lichtenwörther

 

 

11

 

 

hdF

 

 

 

1760

 

 

2:35,8

 

 

 

28,5

 

88

 

 

3

 

 

 

Andaggio

 

Gregor Krenmayr

 

 

12

 

 

hdF

 

 

 

1760

 

 

2:35,9

 

 

 

28,6

 

134

 

Pippifein - Trainer: Robert D. Metzlar u. Josef Schneiberg jun.

 

Hatschmaham ST - Trainer: Josef Schneiberg junb. u. Peter Snajder

 

 

VIDEO ZDE - 2. a 6. dostih

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář