Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový Tekov 16.08.2009

11. 8. 2009

 

Štartová listina na 16. dostihový deň - 16. 8. 2009 Nový Tekov - 15.00 hod.
1. dostihy 15:00 (20304) - Cena primátora mesta Tlmače - I. rozjazda
klusáky, 3-ročné a staršie kone, 1700 m, 400 EUR. Štart.: 9
1
CELEBRITY MISI (CZE), 3
am. Tünde Trhanová
1700
2
KAULANA, 9
am. Jana Hračková
1700
3
ANA TINA S (A), 3
Matej Osolnik
1700
4
ARABELA (CZE), 3
Branislav Blatnický
1700
5
ZISTANCEFORTUNA (NL), 3
Jaromír Kotásek
1700
6
HARLEKÝNA (CZE), 4
am. Tomáš Klvaňa
1700
7
HJÄRTATS REVANSCH (S), 5
Jindřich Klaubenschalk
1700
8
AVEIRO VITA (A), 5
am. Zuzana Magdinová
1700
9
SUNNY (CZE), 4
am. David Papežík
1700
Dostihy otvorené: ANA TINA S (A), HARLEKÝNA (CZE), KAULANA
 
 
 
 
2. dostihy 15:30 (20301) - Cena Jazykovej školy S-CLUB - I. rozjazda
klusáky, 3-ročné a staršie kone, 1700 m, 500 EUR. Štart.: 8
1
DÉMON L.D., 4
Jindřich Klaubenschalk
1700
2
JACK SLOOPER (A), 4
Ivan Trhan
1700
3
STING (CZE), 5
am. Dalibor Skladan
1700
4
EWALS (CZE), 5
Pavlo Morozov
1700
5
ZENDNWAI WEST FOX, 7
am. Zuzana Magdinová
1700
6
VICTORY EXPO (NL), 6
Branislav Blatnický
1700
7
ARCHER (A), 6
Matej Osolnik
1700
8
RICKY ROUGE (D), 7
am. Tomáš Klvaňa
1700
Dostihy otvorené: ARCHER (A), RICKY ROUGE (D)
 
 
 
 
3. dostihy 16:00 (20305) - Cena starostu obce Rybník - II. rozjazda
klusáky, 3-ročné a staršie kone, 1700 m, 800 EUR. Štart.: 9
1
CELEBRITY MISI (CZE), 3
am. Tünde Trhanová
1700
2
KAULANA, 9
am. Jana Hračková
1700
3
ANA TINA S (A), 3
Matej Osolnik
1700
4
ARABELA (CZE), 3
Branislav Blatnický
1700
5
ZISTANCEFORTUNA (NL), 3
Jaromír Kotásek
1700
6
HARLEKÝNA (CZE), 4
am. Tomáš Klvaňa
1700
7
HJÄRTATS REVANSCH (S), 5
Jindřich Klaubenschalk
1700
8
AVEIRO VITA (A), 5
am. Zuzana Magdinová
1700
9
SUNNY (CZE), 4
am. David Papežík
1700
Dostihy otvorené: ANA TINA S (A), HARLEKÝNA (CZE), KAULANA
 
 
 
 
4. dostihy 16:30 (20302) - Cena starostu obce Dolná Seč - II. rozjazda
klusáky, 3-ročné a staršie kone, 1700 m, 1 000 EUR. Štart.: 8
1
DÉMON L.D., 4
Jindřich Klaubenschalk
1700
2
JACK SLOOPER (A), 4
Ivan Trhan
1700
3
STING (CZE), 5
am. Dalibor Skladan
1700
4
EWALS (CZE), 5
Pavlo Morozov
1700
5
ZENDNWAI WEST FOX, 7
am. Zuzana Magdinová
1700
6
VICTORY EXPO (NL), 6
Branislav Blatnický
1700
7
ARCHER (A), 6
Matej Osolnik
1700
8
RICKY ROUGE (D), 7
am. Tomáš Klvaňa
1700
Dostihy otvorené: ARCHER (A), RICKY ROUGE (D)
 
 
 
 
5. dostihy 17:00 (20303) - Memoriál JUDr. Roberta Deáka
klusáky, 3-ročné a staršie kone, 2400 m, 1 500 EUR. Štart.: 7
1
SATAN MISI (CZE), 5
Ivan Trhan
2400
2
SNĚHOVÁ VÍLA MISI (CZE), 7
am. Zuzana Magdinová
2400
3
OBI WAN FREI (D), 7
am. Jana Hračková
2400
4
MR ALET (CZE), 5
Jindřich Klaubenschalk
2400
5
FEDOR MILL (D), 9
am. Marián Štangel
2400
6
HALLA CROWN (A), 6
Branislav Blatnický
2400
7
MADE FOR ME (S), 5
am. Klára Jelínková
2400
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář