Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpověď prezidenta ČKA

9. 2. 2012

Jindro,

 Přečetl jsem si dopis,který jsem obdržel 8.2. od TCA. Vzhledem k tomu, že má slušnou formu a dané dotazy jsou logickým vyůstěním postoje tebe a tvých soukromých iniciativ,

pokusím se ti v tomto duchu odpovědět. Mimořádnou VH jsem nesvolal, protože tak jak jsem uvedl v otevřeném dopise na podzim ztrácela smysl a nebyl nikdo včetně tebe, který by si myslel něco

jiného. Vzpomeň si i ty sám jako iniciátor jsi potvrdil odklad termínu konání VH před zahájením následné dostihové sezóny.

 Další dotazy jsou směřovány víceméně k zajištění dostihového provozu a změn legislativy fungování ČKA. Zkrátím to. Všechny problémy s tímto spjaté mají společného jmenovatele a to finanční zajištění. I přes systematické poškozování dobrého úmyslu vedení čka změnit zkostnatělý systém fungování lidmi a soukromými iniciativami, placenými bývalými strukturami,jež dlouhá léta systémově likvidovali klusácký sport jsem vždy dodržel co jsem řekl a to hlavní co sport potřebuje„finance“jsem do sportu sehnal. V tomto období probíhají tvrdá jednání s hlavním sponzorem, který teď vytahuje to čeho jsem se obával nejvíce, „Co to ti novináří publikují v odborných časopisech a na internetových stránkách,tenhle spolek máme podporovat finančně? Jirko i když jsme kamarádi tak takhle ne!“. Myslím,že tato přímá řeč hovoří za vše. V takové atmosféře by už jiní dávno odstoupili a věř,že kdybych viděl před sebou někoho jež by byl schopen pokračovat v dnes optimálně nastaveném systému s radostí bych ho podpořil. Bohužel strýček z ameriky ještě nepřiletěl.

Závěrem chci podotknout,že nyní probíhá připomínkování termínové listiny a tvrdá jednání s centrálním závodištěm o optimalizaci nákladu budoucí spolupráce. Pokud by ses chtěl zapojit do tohoto kolotoče,rád tě přijmu a podpořím. Koneckonců na valné hromadě budeš mít prostor přesvědčit ostatní členy o správnosti svých kroků a tvého působení v tomto nádherném sportu.

                                                                                                                                                                                            Hezký den Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Pán Bůh s námi a zlé pryč...

(Filip Lajner, 11. 2. 2012 5:53)

Rákosníčku ty jsi ale vůl.....
Jirko ted už je mi všechno jasné a mohu vesele utrácet za krmení a mrznout venku v sulce.Už se na vás,na všechny těším na valném shromáždění.Určitě štastně poklábosíme !!!

Re: Re: Pán Bůh s námi a zlé pryč...

(kyzacek, 13. 2. 2012 17:14)

Rakosnicku, kdyby ses dokazal oprostit od urazek a invektiv, mohla se o tebou nastinenych otazkach vest debata: Proc se vubec, pri soucasnem nedostatku penez a otaznicich nad nasledujici sezonou CKA veletrhu zucastnila? Jake byly naklady na nasi prezentaci a jaky prinos pro CKA mela? Kdo vybiral nasi delegaci a na zaklade jakeho klice?

Re: Re: Pán Bůh s námi a zlé pryč...

(Alena, 14. 2. 2012 13:43)

Ahoj Karlíku,
sice nejsem povinná se Ti zpovídat, ale pro Tvůj klid v duši malou informaci - v Paříži jsem byla pouze soukromě na základě osobního pozvání a Tebe to nestálo ani korunu. Kdybys nebyl osel, mohl jsi tam jezdit jako představitel ČKA sám na pozvání organizace UET, která zve každý rok vedoucí představitele jednotlivých členských zemí.

otázka

(pesimista, 10. 2. 2012 23:41)

A kdy ta valná hromada bude ? Nebo to zase nějak okecáš slibama ? To víš asi jenom ty a tvůj stínový našeptávač. Ale raději to nesvolávej, nebo ti dá zase někdo přes hubu.

"nebyl nikdo včetně tebe, který by si myslel něco jiného"

(čtenář myšlenek, 10. 2. 2012 21:34)

Názorná ukázka prezidentovy nadpřirozené schopnosti - náhledu do myšlenek nás všech, prostých členů asociace