Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stochampionatauktion 2009

21. 7. 2009

 

Obrazek

 

Výsledky aukce ve fromátu PDF ZDE

 

 

Obrazek
Nejdražší kůň - Remember La Marc - 500 000SEK (č.59)

 

 

 

Seznam nabízených koní (po kliknutí na jméno koně se vám otevře jeho katalogová stránka):

Nr Häst Säljare Nr Häst Säljare
1. STRUKEN   70. Illuster Planck & Sulan Trav
2. Grand Chagall G Gunnarsson 71. Vanity Fair Brättefors Stuteri
3. Sticky and Sweet M & C Olsson 72. Marnie Jubb Byggskadeteknik
4. What Love Can Do Brättefors St. 73. Abborren Stall Adiel
5. Starbec´s Jazzy Stall Starbec HB 74. Mors Eme Princeps AB
6. Änglasjöns Ängla Gunnar Wass 75. Bingo S & I Grönström
7. Mariques Abbe Stall Marique 76. Åbikanobi O Grunnegård
8. Rita Merci St. Merci-Halbak 77. Linda Eme Princeps AB
9. Ellen Express L&L Andersson 78. Ny Komet Nygårdens St.
10. Zacki Boy S Hultviken AB 79. Mister Joli Stall Joli
11. Marlon Scott Stall Skottgård 80. Maria Eme Princeps AB
12. Roxanne Trot Lövsta Stuteri 81. Miss Chip E.R. Rune Roos
13. Chanti Chip Rune Roos 82. Sembs Nephi Björn Ljungek
14. Snuggebos Emil A Johansson 83. Dats Victoria B G Lagestig
15. Carly Trot Lövsta Stuteri 84. Nanas Banker S Hultviken Ab
16. Sembs Napa Björn Ljungek 85. Ritte Drew Gunnar Persson
17. Walk For Life Bipp Holding AB 86. STRUKEN  
18. STRUKEN   87. Panucci M Gustafsson AB
19. Delicate Zon Sören Ohlzon 88. Edens No Photo Stall Eden & Gård
20. Search Launcher Launcher AB 89. Novelle Star Stall Grenerie AB
21. Roda Later Roger Grundin 90. Jasmine Frecia Cecilia Smids
22. Quiz Lavec AB Lavec 91. Harkeröds Bella I  Söderström
23. Don Civil Gustafsson AB 92. Jo Jo Ribb Ribbingstorps St.
24. Mill Saari Nils Swärd 93. Oki I Can R & V Olofsson
25. Baltazar A Gabriellson 94. Lady Ann Hamm. Curt Falk AB
26. Jollie Southwind L & J-E Höglund 95. Takida Trot Lövsta Stuteri HB
27. Nelli Gulli Per Grundström 96. Truly Sensation S&U-K Fredriksson
28. Wall Stone Bipp Holding AB 97. Wave Your Hands Brättefors Stuteri
29. Evisir C&L ustafsson 98. Ritz Diamond Stall Ritz
30. Loka Maxim Anne Sörbö 99. Önas Galeja Stall Öna
31. Bon Frecia Cecilia Smids 100. Borga Dulcie Borga Bygg AB
32. Vinci Code Brättefors St. 101. Action Stations M Gustafsson AB
33. Walstar Bipp Holding AB 102. STRUKEN  
34. Incredible Fayline Stall Fayline AB 103. Carmella Corleone Alms Hovslageri
35. Mozart Töll Stall Töll 104. Banker Girl E & G Lindén
36. Rubinola Sten Eliasson 105. Fenix Frecia Cecilia Smids
37. Marilyn Scott Stall Skottgård 106. Step Forward Vägestorp Stuteri
38. Ausbo Gamma Hults Djur 107. Cool Credit Alexander Invest
39. Hjärter Dam E. P-J&Y Eriksson 108. Count On´em Em Stables
40. Anastacia Trot Lövsta Stuteri 109. Klöver Dam E. P-J & Y Eriksson
41. Önas Grym Stall Öna 110. Chippie Girl E & G Lindén
42. Memmi Hammering Curt Falk AB 111. Orlanda Dan Hultberg
43. Nubbe Q.C. R J Konsult AB 112. Starbec´s Goofy Stall Starbeck HB
44. Memo Ribb Ribbingstorp 113. Stepping Playboy Stall Stepping HB
45. Alfas da Vinci Alfa Stuteri 114. STRUKEN  
46. STRUKEN   115. Victory Later Roger Grundin
47. Mr Regazzoni G Gunnarsson 116. Super Pearl R & V Olofsson
48. Bowmore Level Stall Level HB 117. Svana Line Gunnar Persson
49. STRUKEN   118. Fancy Candy Gustafsson&Granberg 
50. Jeune Southwind   L & J-E Höglund 119.  Carlos Lady Eilac Sanering AB 
51. Gallanta Gerda  Karlsson 120.  Starbec´s Jamie  Stall Starbec
52. Blixtodunder S & I Grönström  121.  Whoopsy Daisy Helin & Olsson 
53. Starbec´s Tyko Stall Starbec  122.  Tora Jubb Byggskadeteknik 
54. Dream On Zon T Ohlzon  123. Fivestar R & V Olofsson 
55. Touch Base Helin & Olsson  124. Real Showman Breed Team 2000 
56. Listas Freja Listaskogen 125.  Made For Run  Stall Made It 
57. Candy Cup M & C Olsson  126.  Victory Va Bene Stall Grenerie AB 
58. Stepping Spirit Stall Stepping   127.  Edens GraceKelly  Stall Eden
59. RembemberlaMarc St.La Marc  128.  View Launcher Launcher AB 
60. Wall Fly Bipp Holding AB  129.  Made It Rite Stall Made It 
61. STRUKEN   130.  Bearzanzi Alebäcks Stuteri 
62. Jaguila Southwind  L & J-E Höglund  131. Nettan Q.C. R J Konsult AB 
63. Typ Eme Princeps AB  132.  Juanita Stall RBS 
64. Mill Stinger Nils Swärd  133.  Milan Töll Stall Töll
65. Vincennes Brättefors St.  134.  STRUKEN  
66. Walam Bipp Holding AB  135.  Wannabeamy Anders Jonsson 
67. Vici Amore Eurotrad. BJ AB  136.  Global Nanny Stall Restless AB 
68. Bella Chip E & G Lindén 137.  Civil Santana M Gustafsson AB 
69. Quintessa Lavec AB Lavec 138.  On Track Delicia  Breed Team 2000 
      139. Felix Hammering  Curt Falk AB

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář